Reklama i Sponsoring

Szeroki zakres sponsorskich i reklamowych partnerstwa są dostępne, od prostych banerów się uzupełniają zawartość tekstową i fotograficzną stronie internetowej, w celu wielostronicowych fabularnych artykułów. Inne opcje obejmują pół strony, całostronicowych i strona wyświetla dwukrotnie, a także unikalne i innowacyjne kombinacje reklamowych.

Rio de Janeiro logos1

 


Lata zawodowej poświęcenie spowodowało Portalu I LOVE RIO, pracę, która odkrywa, Rio de Janeiro, miasto i stan, przez tysiące stron turystycznej, kulturowej, historycznej i społecznej informacji, wraz z tysiącami ekskluzywnych fotografii napotykanym poziomie artystycznym ,


 Rio de Janeiro logos2

 


Innowacyjna konstrukcja i projekt Portalu, nigdy przedtem w żadnym innym mieście na świecie, jest bogaty w treści, które są łatwo wykorzystane, w wyniku produktu na najwyższym poziomie i wartości do szerokiego kręgu czytelników międzynarodowych.


Rio de Janeiro logos3

 


Użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do rozdziałów poprzez komputery i tabletki, doceniając niepowtarzalną filozofię prezentacji i projektowania, gdzie logo, wiadomość i adres strony internetowej "I LOVE RIO" jest ujawnione w ponad 50 językach.


 

Rio de Janeiro logos4

 


Przedstawione w języku angielskim, a bezpośrednio przełożyć przez Google w wielu językach przez czytnik, Portal jest skierowany przede wszystkim do użytkowników międzynarodowych, dzięki stronie internetowej cenne narzędzie dla globalnej prezentacji krajowych i międzynarodowych marek w regionach i na rynkach.


 

Rio de Janeiro logos5

 


Opiera się na filozofii ekskluzywnej reklamy, Portal oferuje miejsca dla wybranej liczby sponsorów i uczestników. Marka Partner jest wyraźnie widoczne na każdym z setek stron treści i obrazów sponsorowany rozdziale.


 

Rio de Janeiro logos6

 


Stawki reklamowe różnią się także w zależności od poziomu Sponsora pozytywnego zaangażowania w globalnym procesie środowiska, widząc, że jednym z celów I LOVE RIO daje rozróżnienie na tych, którzy coś zmienić w świecie.


 

posto9.com

 


Sponsorzy, które dzielą I LOVE wizję RIO, i wspierania zrównoważonego rozwoju gospodarczego lub składek na ubezpieczenie społeczne, pozytywne otrzymują specjalne zniżki i uwagę. I LOVE RIO: dobre dla wszystkich.