Nocne życie

Ciepły klimat i cariocas "upodobanie do strony dokonały Rio de Janeiro, jeden z najbardziej niezwykłych i budujących miejsc dla nocnych hulanek.


I LOVE RIO wiatry przez tętniących życiem dzielnic miasta, wspina jego wzgórz i dostanie swoje bary od zmierzchu do świtu przynieść informacje czytających najciekawszych nocnych rozrywek. Bary, kluby Snooker rock, samba noce, parady uliczne, imprezy i próby karnawałowe są odkryła, wraz z najbardziej wyrafinowanych, egzotycznych i brzęczących barów - Żywność, napoje, muzyka i klientów. I LOVE RIO pomaga gości i mieszkańców sprawiają, że bardzo eklektyczny, najbardziej dzikich i cudownie wyjątkowej nocy bankiet miasta.


Rio de Janeiro Zdjęcia

BOHEMIAN I ELEGANCKI, ZAWSZE UNIKALNA


Nocne życie w Rio de Janeiro może być tak różne, jak dziesiątki dzielnicach i rytmów muzycznych zamieszkujących miasto. Życie nocne Rio jest całkowicie unikalny i akceptacji - przyjmując do swojej owczarni ludzi wszystkich smaków, środowisk i orientacji. Wypełniony jest tętniącej życiem muzyki, spektrum kolorów, brokat, dziecinności i zmysłowości.

Carioca nocne życie rozciąga się od dużych klubach grając muzykę nowoczesną, do małych zakładów oferujących najlepsze rytmów takich jak Samba i Bossa Nova, podczas gdy dziesiątki teatrów zabawić gości i mieszkańców zarówno w sztukach, odczyty, baletu i ciągle zmieniającym się mieszanki lub sztuk teatralnych ,

Światowej sławy dzielnic Ipanema i Leblon są domem dla wielu eleganckich i wyrafinowanych barów, restauracji i klubów - z muzyką na żywo, nagrane i DJ dostępne w wielu miejscach z różnych programów w całym tygodniu.

Artystyczna dzielnica Lapa jest teraz miejsce na żywo muzyki Samba, małych nieformalnych barów i bardzo żywy scena bogaty w kioskach, przypadkowych napojów i artystów ulicznych.

Kolebki kultury i style muzyczne, favelas Rio stały się głównym teatrem dla Funk uroczystości muzycznych i koncertów, inscenizacji coraz większe partie przyciągają turystów i melomanów z całego świata.

W miesiącach poprzedzających obchody karnawałowe, oferty Samba stać się głównym tematem we wszystkich dzielnicach miasta, z prób i koncertów dzieje się w małych barach, słynnych zakładów i placów publicznych.


Ciepły klimat Rio de Janeiro stymuluje świeżym powietrzu, zarówno w dzień jak iw nocy, jeszcze bardziej inspirujące życie nocne musujące prawdziwie społecznej i przez cały rok.


W tajemniczy po ciemności, artyści często ich talent wzbogacony. Rzeczywiście, kwintesencją i obchodzony był w dużej mierze muzyka carioca narodziła się i rozwinęła w cieniach nocy, w tym jazzu, Bossa Nova, Tropicalia, Samba i Funk Carioca.


W całej historii miasta, życie nocne ewoluował zgodnie z lokalnymi i światowych trendów kulturowych, mieszania i rozwija się w wyjątkowo carioca sposób.


Przybycie rodziny królewskiej w 1822 roku sformalizowane nocne rekreacji Rio zgodnie z portugalskich i europejskich mód towarzyskiego. Ton i charakter uroczystości została ustalona przez sąd i ustalona przez strony i piłki, które rzucali. W 1889 roku, sławny Królewski Piłka odbyło się Ilha Fiscal, zabawne ponad 4000 gości z Heady Cocktail święta, tańca i fantazji. Bez wiedzy gospodarzy i gości, wystawne przyjęcie oznaczałoby koniec królewskiej władzy i zapoczątkuje nowy etap w rekreacji ludności.

Pod koniec 19 wieku w nocy był pod wpływem kultury paryskiej "Boemia". Wiele teatrów paryskim stylu powstały, takich jak Moulin Rouge w 1891 roku W 1909 roku Teatro Municipal (Teatr Miejski) został otwarty, jeden z najbardziej zaskakujących i barokowych budynków w mieście, który stoi do dziś. Te zakłady prowadził różnorodne programy teatru, cyrku, koncerty i bale.

Aby ograniczyć do pewnego stopnia europejskiej dominacji w mieście, ustawa została uchwalona w 1901 roku, decreeing, że domy kultury i zabytków mieć Brazylijczyka w przeciwieństwie do nazw europejskich, dalsze stymulowanie rozwoju lokalnej muzyki i nocnego kultury i skutkuje dzisiejszym kultowego Carioca filozofia życia nocnego.

Chopp (piwo) zakłady zaczęły pojawiać się na przełomie ushering wieku w odkrytym nocy kultury, która doskonale nadaje się na tropikalny klimat. Kobiety zaczęły się częste tych nowych przestrzeniach wspólnych, a także placów, teatrów i sal koncertowych, które wcześniej były wyłącznie domeny mężczyzn. Flirty, które wcześniej były ograniczone do wizyt w salonie dzień, zaczął się na bardziej beztroski nocy natury.

Obywatele pochodzenia afrykańskiego zaczął uczęszczać popularnych miejsc, prowadzące do znacznego wpływu na ich zaangażowanie i wpływ na brazylijskiej muzyki, co zbiegło się z pojawieniem Samba i karnawału. W 1920, Jazz, Charleston i Samba tańce wypełniły kluby i bary miasta, prowadząc Olavo Bilac, znany dziennikarz czasu, aby zadeklarować Rio, "miasto tańca."


Lapa poświęcił się jako artystycznej Heartland miasta w 1920 roku, w pełni wyposażony kabaretów, barów i kasyn. Był znany jako tropikalnym Montmartre w aluzji do jego paryskich wpływów i, podobnie jak jego francuski praojca, region zgromadziła artystów, intelektualistów, arystokratów, polityków, i wiele osób z różnych środowisk. To był bardzo kosmopolityczne sąsiedztwo, do domu, do szerokiego spektrum gatunków muzycznych, w tym Orkiestr klasycznej, jazzu, fortepian i Samba. Artyści i pisarze czasie mówił o dwóch współistniejących Lapas - jawnej, w środowisku intelektualnym i ciemniejsze, bardziej tajnych podziemi.


Wraz z utworzeniem Cinelândia kierunku połowie stulecia, wraz z innymi rozległych reform miejskich, Lapa w dużej mierze opuszczony przez intelektualistów i artystów, a pozostawiony bardziej wywrotowych odpowiedników, do rewitalizacji dzielnic i odkryciem ostatnich lat, przywracając Lapa do oryginalny urok i jego chwała.

W 1934 roku "Casino da Urca" stała się największym teatrem wydajność w Ameryce Południowej, oferuje dekadencki fuzję hazardowej, teatru, kabaretu, muzyki i tańca. Po ponownej legalizacji hazardu w 1930 roku setki kasyn, z zaawansowanych zakładów do szorstkich i gotowe stawów, pojawiły się dostosować do gustów i dochodów ludności. W 1946 roku zakazano hazardu w całym kraju, rysunek blisko do kultury kasyna w Rio de Janeiro i Brazylii.

W 1990 Lapa przeszedł szereg reform miejskich, nieco Transgressive zmiany jej wizerunku i nadając jej nową falę wrzenie kulturowego. Dzielnica zatem już pełne koło, powracającymi jako fundament kultury miasta w nocy.

W piątki i soboty, w szczególności głównego odcinku drogi przez słynnego Lapa łuków wodociągu, budzi się do życia ze sprzedawców koktajle, piwo i pyszne jedzenie z ulicy, jak grillowanych mięs i ciast. Zróżnicowany przekrój mieszkańców i gości miasta mieszają się w tętniącej życiem atmosferze, podczas gdy grupy tancerzy i wokalistów tworzą małe okręgi i wykonywać, aby zachwycił widzów.

Szeroki zakres klubów linii ulic dzielnicy, grając tradycyjną muzykę, takich jak Samba, Forró i Funk. W okolicy jest teraz jest wysoko ceniony teatr muzyczny, gdzie niektóre z najbardziej znanych artystów brazylijskich i zagranicznych regularnie wykonywać.


Kluczowym elementem nocnego kultury miasta są lokalne bary zwane "boutequims." Kontynuacja pierwszych domów piwa miasta, te paski mają zwykle proste i unembellished wystrojem, który dodaje się do ich domową atmosferę, a stoły i krzesła zamontowane na chodniku poza nadają im ciepło na świeżym powietrzu. Oni sprzedają asortyment tradycyjnych potraw barowych, w tym mięsa i fasoli potrawy, ciasta, kulki dorsza, zupy i krewetki, a także bardziej odważnych i pomysłowych kreacji.


Mieszanka barów, restauracji i domów muzycznych zazwyczaj Carioca zakłady powitać gości zarówno z dań kuchni lokalnej i występów na żywo, z lokalizacji high-end normalnie rozłożone w południowej strefie rio, wzdłuż głównych arterii Copacabana, Ipanema, Leblon i zachodnia strefa całym Barra da Tijuca. Ponadto, wiele luksusowych hoteli w regionie dumni z barów boutique nastawiona na tłumy high-end i międzynarodowych ofert muzycznych, często z żywymi dj.

Innym centralnym i unikalna cecha carioca nocy jest jego grawitacja do placów i skwerów miejskich. Baixo Gávea (Dolna Gávea), znajduje się w pobliżu Praça Santos Dumont (św Dumont Square), jest syntezą modnej szarej w Rio. Cariocas przemyka między barów i sprzedawców, spotkania starych znajomych i nowych, pijąc zimne piwo i przekąski na prażonych orzeszków ziemnych lub ciastka. Położony między dzielnicami Laranjeiras i Flamengo jest Praça São Salvador, który budzi się do życia każdej nocy z muzyki, tańca, śmiechu i rozmowy. Uosabia on odkrytym zrelaksowany uroki nocnego kultury Rio, gdzie gromadzą się grać muzycy szeroki wachlarz rytmów, przede chorinho, Samba, Jazz i gitarze akustycznej. Te występy są wesołe i korzystają zachwycił widzów, którzy mają tendencję do wyrwania się do tańca, kiedy strajki nastroju.

Kolorowe, żywe, i przyjazna dla wszystkich, Rio de Janeiro nocą oferuje naprawdę szeroką i zróżnicowaną gamę opcji rozrywkowych, dla wszystkich budżetów i smakuje tak bogaty niespodzianek, jak to jest z dynamiką energii.