styl życia

Rio de Janeiro stała się międzynarodowym pionierem w jego zaangażowanie w ćwiczenia, zdrowia i dobrostanu psychicznego.


KOCHAM RIO odkrywa reżimów fitness, rekreacji, wskazówki i techniki, od carioca jogging do wewnątrz i na zewnątrz siłowni, jogi, medytacji i najnowszych wskazówek żywieniowych i trendów. Uzdrowisko, rekolekcje, suplementy i higieny osobistej są badane, przynosząc mieszkańcom i odwiedzającym Cutting Edge wgląd w jaki sposób pielęgnować i rozwijać zarówno ciało jak i umysł.


image

Zdrowie, odkryty życia i socjalizacji


Styl życia w Rio de Janeiro jest tak zróżnicowana, jak w naturze, że błogosławi miasto i tak szeroki jak w kulturze, która wzbogaca go.

Istnieje ponad 160 dzielnic miasta, każdy z własnym geograficznych i miejskich cech, kształtujących styl życia Cariocas odpowiednio - a niektóre dzielnice są domem dla spektakularnych plaż, inne części miasta mają atlantyckiej, przełomową architekturę, lub wspaniałe parki miejskie być dumny z.

Góry, plaże, lasy i jeziora splecione z różnorodności i tradycje śledzenia powrotem do ludności tubylczej i obejmujących szeroko objąć Afryki i dziedzictwa europejskiego, pozwalając cariocas cieszyć miasto na tysiąc sposobów.


Oprócz światowej sławy wizerunku niefrasobliwe i relaksu na świeżym powietrzu życia, carioca dzienny obejmuje szeroki wachlarz innych aspektów, które sięgają głęboko w tradycyjnych korzeni kulturowych ludności i coraz rozszerzania i rozwoju z globalizacji miasta i Brazylii.


Wspaniałe tablica Rio de Janeiro naturalnych krajobrazów i rozkosznie ciepłego klimatu, jak również o charakterze głęboko społecznej, zachęcić mieszkańców do spędzania czasu na świeżym powietrzu i cieszyć się pięknem miasta i miłym towarzystwie innych - oświadczenie unikalnej towarzyskości i życzliwość Cariocas.

Wspólne dla wszystkich działań, jest jasne, nacisk na socjalizację i prawdziwa radość życia i uznania dla wszystkich jego aspektach, o wyraźnej skłonności do zewnątrz.

Ponadto do wszystkiego duże miasto ma do zaoferowania, styl życia w Rio de Janeiro zawiera znakomitą mieszankę świeżym powietrzu, zdrowego stylu życia, nieformalnych i improwizowanej spotkań towarzyskich, uprawiać sporty i urocze rozrywek, takich jak rybołówstwo i latawiec.

W uznaniu zaangażowania ludności z ich naturalnym otoczeniu oraz zamiłowaniem do spotkań towarzyskich, rząd poparł praktyk i zwiększenie sprawności w całym mieście przez imprez, konkursów i stworzenia przestrzeni i zasobów rekreacyjnych.

Kilka przedsiębiorstwa prywatne również spojrzeć, żeby dotrzeć do aktywnego i na zewnątrz charakter mieszkańców i przyczynić oferując zajęcia i działania mające na celu poprawę kondycji i zwiększenia umiejętności, prowadzenie na bieżąco z najnowszymi światowymi trendami, dając mu spin Carioca.


Natura ma bezpośredni wpływ na styl życia w Rio de Janeiro - Ogromna część ludności miasta jest pasjonatem interakcję z ich naturalnym otoczeniu: niepowtarzalny asortyment miejskich plaż, nadmorskich lagunach, naturalnych parków, ogrodów, lasów i skaliste góry.


Ciepły klimat sprawia, Sportu i rekreacji fitness, wszystkie bardziej atrakcyjne, a na każdym parku i plaży można znaleźć armie Cariocas biegania, jazdy na rowerze, ćwiczenia i gry sportowe.

Mieszkańcy i goście miasta regularnie na wycieczki w góry, które wzbogacają wspaniałe parki metropolitalnych takich jak "Parque da Tijuca" lub "Parque da Pedra Branca", starają się przez lasy i góry skały cieszyć rewelacyjne widoki na miasto wokół i poniżej.

Długie przejażdżki rowerowe są brane wokół kilku lagun metropolitalnych, takich jak słynny "laguny Rodrigo de Freitas" lub wzdłuż dziesiątki plaż, natomiast pływaków, żeglarzy i surferów zapełnić dwie zatoki i wód oceanicznych.

Rybak linii odcinki najbardziej przybrzeżne i piłki nożnej, siatkówki i ćwiczenia fitness prowadzone są na piaszczystych odcinkach w ciepłe na zewnątrz.

Rozpoczęcie o wschodzie słońca i nadal dobrze po zachodzie słońca, wszystkie główne plaże w mieście są domem dla osób ćwiczących lub gromadzenie w zespołach do zabawy i ćwiczeń - tak jak osoby starsze korzystają z wczesnych godzinach dnia, wielu po szkole organizacji nauczania w piłkę nożną i siatkówka dla dzieci w każdym wieku.

Witając sport i ćwiczenia z wielu części świata, joga jest dziś powszechnie uważany za jeden z najbardziej odżywczych atrakcji dla ciała i umysłu i popularnych zajęć można znaleźć na siłownie, plaż i parków w całej Rio - Dzięki połączeniu wykwalifikowanych manewry fizycznych i spokojne medytacja jest obecnie praktykowane nawet na stand-up pływające deski surfingowe otoczony wodą.

Głęboki związek z naturą, zdrowiem, i pragnienie, aby w pełni cieszyć się życiem wykonane tak, że wiele osób dojeżdżających roboczych dostać się do swoich lokalizacji biurowych w strojach sportowych, włączając poćwiczyć w ich codziennej rutyny i co najlepsze z konieczności.

Zazwyczaj wielu pracowników opuścić swoje formalne stroje w ich miejscu pracy, tak aby nie tracić czasu i zajęcia na świeżym powietrzu można zjeść w drodze do i po pracy.

Ciepła pogoda oznacza odkryte działalności społecznej - Cariocas zazwyczaj zbierają się na zewnątrz, w kwadraty, barów, parków i plaż, dzięki czemu są wyjątkowo otwarci na nowych ludzi i miejsc, może to być dla imprez kulturalnych lub sportowych, lub za charakterystyczne week-end grilla części większość Carioca rodzin.

To powinowactwo z zewnątrz nie opiekowała silną świadomość pogody - wiele cariocas są w stanie przewidzieć, z imponującą precyzją, jeśli chmury i deszcz zbliża.


Styl życia i kulturowe praktyki opracowane i połączyły się ze sobą zarówno związane z przyrodą i dziedzictwem - efekt można zobaczyć w najróżniejszych sposobów, w działaniach, począwszy od rybołówstwa rekreacyjnego i prowadzą do przyjemności muzyki i uroczystości artystycznych.


Dziedzictwo ukształtowało zarówno historię miasta, jak i sposób jego mieszkańcy cieszyć się nim - muzyka została zintegrowana w wielu aspektach życia miasta, stając się częścią uroczystości religijnych, koncertów miejskich sponsorowanych i występów na żywo jak losowe dni plażowe za pomocą wysięgnika -BOX na piasek.

Świeże jedzenie jest ważnym elementem lokalnego stylu życia - Uroczy i długoletnie cechą tygodnika carioca rutyny jest zakupy spożywcze w lokalnych targach, gdzie klienci łączą się bezpośrednio z produktów ich ziemi.

Każda dzielnica ma co najmniej jeden raz w tygodniu rynku owoców i warzyw, gdzie klienci kłusować wzdłuż nawy, wybierając bardzo najlepszych składników, w rozsądnych cenach, degustacja pysznych próbek i rozmawiając wesoło z innymi mieszkańców i kupców.

Codzienne zajęcia i praktyki również została określona i zależy od charakterystyki carioca synkretyzmu - Niektóre rozrywki sięgają wczesnych rdzennej cywilizacji, podczas gdy inne działania, zwyczaje i potrawy pochodzą z europejskich osadników i afro-brazylijskiej populacji.

Społeczności rybackich istniały już przed portugalskim kolonizacji Brazylii, podczas gdy ważne sztuki walki "Capoeira" i wielu duchowych powiązań mają swoje źródło w tradycji afrykańskich.

Podobnie, Rio de Janeiro ma wielkie bogactwo tradycyjnej kuchni narodowej z korzeniami w różnych kręgów kulturowych.


Rząd jest aktywnie zaangażowana w ułatwianie cariocas "silny związek z ich otoczeniem oraz w zapewnieniu, że dziedzictwo kulturowe jest zachowana - obie kampanie edukacyjne i nowoczesna infrastruktura są częścią wysiłków skierowanych na poprawę i promowanie zdrowego stylu życia.


W ostatnich latach instytucje publiczne wdrożyliśmy szereg programów twórczą do zwiększenia świadomości, motywacji do promowania zdrowego stylu życia i wyborów pozytywnych.

Jako styl życia jest wynikiem wielu przyłączając czynników, w tym zdrowej konsumpcji żywności, rząd narodowy wydała zbiór zaleceń żywieniowych, oferując szałwia porady, co do jedzenia, najlepszy sposób na przygotowanie potraw, i jak najlepiej się spodoba.

Wytyczne zalecają stosowanie naturalnych składników, unikanie przetwórstwa przemysłowego, a uprawa wspólnej kultury kulinarnej, gdzie rodziny zakupu, gotować i cieszyć się jedzenie razem - To innowacyjne podejście nierozerwalnie związane styl życia z diety i zdrowego trybu życia, fundament Carioca styl życia.

Rząd stanu Rio de Janeiro rutynowo sponsoruje kampanie reklamowe, jak również szereg bezpłatnych i konkursach siłownie na wolnym powietrzu na szeroką skalę i działalności na terenie miasta, podkreślając szeroki wachlarz wspaniałych naturalnych przestrzeni i struktur człowieka swobodnie dostępne dla wszystkich Cariocas.

Imponujące ścieżki całe miasto rowerowe zostały zbudowane, a także nowe skate parki, demokratyzację dostępu do przestrzeni publicznej i promować różnorodne zajęcia fitness - większość plaż jest Rio de Janeiro są wyposażone w małych salach gimnastycznych do wykorzystania, podczas gdy wielu powiatów w całym mieście są do domu publicznego i nowoczesnych siłowni na świeżym powietrzu dla osób starszych.

Dodając do do ścieżek rowerowych miasta sponsorowanych, przedsiębiorstwa prywatne udostępnił rowerów publicznych, które mogą być wynajmowane i spadały bardzo łatwo w całej Rio de Janeiro, dalsze promowanie aktywnego stylu życia i demokratyzacji przestrzeni.

Wiele niezależnych przedsiębiorstw oferują kursy i zajęcia grupowe, świadome pragnienie Cariocas "do zaangażowania się w ich otoczeniu i dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi.

Lekcje tańca, muzyki, gotowania, sztuki walki i surfingu działać jako sposób pozyskiwanych z bogatą i barwną historię i dodawanie osobistych repertuarach.

Olśniewający naturalne oferty miasta, w połączeniu z ciągłym napływem praktyk z całego świata, które tworzą bogaty gobelin tradycji kulturowej i tożsamości; umożliwiając szeroką gamę Carioca stylu życia, że choć z pozoru różne, wszystkie świętować miłość do życia i znaczenie innych.