Dystrybucja

Reklamy na stronie internetowej jest napędzany przez trzy zasady: wolny lub sponsorowane dystrybucji, ukierunkowanego dystrybucji i twórczego dystrybucji treści i powiązanych ofert.


Istnieją różne I LOVE RIO produkty, z których niektóre są bezpłatne w miejscu konsumpcji i dystrybucji, co oznacza, że klienci nie muszą nic płacić, aby zapoznać się z bogatą i pouczające treści historyczne i kulturowe, a dystrybutorzy nie zapłacić, aby mieć Witryna w ich dyspozycji jako produktu oferowanego klientom.


image

GLOBALNE WIDOCZNOŚĆ


Część strategii dystrybucji I LOVE RIO obejmuje dostosowane plany i rozwój partnerstwa marek i produktów, do nieujawniania kultury i wizerunku w Rio de Janeiro, zarówno w kraju jak i na świecie.

Choć Portal osiąga międzynarodowej widoczności i świadomości marki poprzez wolne i unikalne treści prezentowane w ponad 50 językach, lokalne oferty Carioca dotrzeć głęboko w Brazylii za pośrednictwem szerokiej gamy produktów konsumenckich.

Wspólny rozwój turystycznej i kulturalnej treści poprzez publikacjach internetowych i papierowych, wraz z produktów reprezentujących Carioca kultury, zbudowany na siebie rozszerzenie świadomości marki wielu produktów.


Dostosowane treści redakcyjnych w połączeniu z identyfikacją wizualną marki ujednolicony we wszystkich liniach produktowych, służy do wyjaśnienia i promować wszystkie ofiary podczas kadrowania je w ciągu historii i kultury Carioca.


Rozciągający się od gastronomii do książek fotograficznych, od kosmetyków po sprzęt sportowy, I LOVE RIO jest zobowiązana do ujawnienia niektórych klejnotów Cidade Maravilhosa w coraz bardziej dalekosiężne, innowacyjnych i kreatywnych sposobów.