Rio de Janeiro State

Uznając wagę i synergiczny związek między kapitałem a dziesiątki miast, które dot państwo, KOCHAM RIO zapewnia otwarcia oczu informacje na temat miast, powiatów i gmin, które leżą poza słynnej stolicy państwa.


Wszystkie szczeliny i rogi państwa są badane w poszukiwaniu ukrytych skarbów kulturalnych, gastronomicznych i społecznych. Witryna bada rozwój historyczny i piękne krajobrazy z wielu unikalnych regionów, ukazując, jak ważną rolę odgrywa w każdy ogólnej tkaniny państwa.


image

Historii Kolonialnej i Spektakularne Nature


Ze względu telewizyjnych, filmów i czasopism podróży wielu podróżnych mają pomysł, co światowej sławy miasto Rio de Janeiro jest o: charakterystyczny posąg Chrystusa Odkupiciela jest jednym z najbardziej znanych przedstawień lub Rio i Brazylii w prawie wieku. Samba, piłka nożna, plaże, i obchody karnawału w Rio było w mediach przez dziesięciolecia.

Poza to, co jest już znany, jest znacznie więcej wiedzieć i doświadczenie w okolic - regionu, który jest nadal w dużej mierze nieznane poza Brazylią. Rio, jak miasto jest bardziej powszechnie, o którym mowa, znajduje się w państwie o tej samej nazwie, w stanie Rio de Janeiro - dom do bogactwa naturalne i kulturowe zabytków, pięknych plaż, gór i zielonych rezerwatów przyrody.

Jest 26 krajów związkowych w Brazylii, 27 w sumie z federalnego dzielnicy stolicy kraju Brasilii. Stan Rio de Janeiro graniczy stanach Minas Gerais, Espírito Santo, São Paulo, a przez Ocean Atlantycki.


Otoczenie stolicy, każdy region w Rio de Janeiro jest domem dla wielu miejscach o dużym znaczeniu turystycznym i kulturalnym. Podczas gdy niektóre regiony są domem dla nieodkrytych wysp i tajnych plaż, inne regiony prezentują stuletnie tradycje i architektury kolonialnej. Inne części państwa są wysoko w górach lub w otoczeniu lasów, a jednocześnie inny, wszystkie regiony w państwie oferują niepowtarzalny brazylijskiej gościnność.


Stan Rio de Janeiro jest podzielona na osiem regionów - Região Metropolitana, Região serrana, Região Norte Fluminense, Região Sul Fluminense, Região Noroeste Fluminense, Região das Baixadas Litorâneas, Região Medio Paraiba i wspaniały Região Costa Verde.

Położony w Região Metropolitana, Niterói siedzi w zatokę Guanabara naprzeciwko miasta Rio de Janeiro, w odległości około 10 kilometrów między nimi. Niterói jest domem dla bogatej gamy kulturowych i przyrodniczych atrakcji, z których niektóre są naprawdę spektakularne, łatwo dostępny z Rio de Janeiro miasto i nie powinny być pominięte. Założona przez araribóia, szef Tupi-Guarani, którzy pomogli Portugalczycy odparcia francuskich najeźdźców, że jest to jedyny brazylijski miasto zostały ustalone przez rodzime lidera.

Dalej od Rio de Janeiro, miasta, regiony największego zainteresowania turystycznego w państwie są wyspy bogate Costa Verde (zielona wybrzeże), The Região das Baixadas Litorâneas, znany również jako Costa do Sol (Wybrzeże Słońca) do domu na plaży i jeziora, i Região Serrana (regiony górskie) wewnątrz państwa, domu, zielone wzgórza, góry i lasy.

Nazwa Costa Verde odzwierciedla jego bogate lasy deszczowe, podczas gdy Costa do Sol został tak nazwany, ponieważ z wielu światowej klasy plaże w regionie. Zielona wybrzeże jest domem dla przełomowych takich miejsc jak Ilha Grande, Paraty i Angra dos Reis, z pięknymi parkami stanu ekologicznego, takich jak Parque Nacional da Serra da Bocaina. Costa Verde wyświetla wiele elementów piękno brazylijskiej przyrody w jaskrawej sprzeczności ze sobą, mając po jednej stronie oceanu i bezpośrednio przed nim stoją, niezwykle bujne zalesionych gór.

Angra dos Reis słynie z pięknych plaż i licznych wysp, które pieprz krystalicznie czystą wodę, od plaży do opuszczonych sielanki wyrafinowanych obszarów rozwoju. Najbardziej znany i obchodzony z nich jest Ilha Grande, lub "Big Island", gdzie malownicze plaże spotkać bujną Atlantycki las i wyluzowany bary, restauracje i kawiarnie. Goście mogą korzystać z łodzi i jachtów wycieczki po regionie i obserwować zróżnicowane życia morskiego. W Angra dos Reis sama atrakcje to historyczne centrum, domy kolonialne, klasztory, kościoły i urocze restauracje.

Osobliwy kolonialne miasto Paraty jest doświadczeniem podróży w czasie: z ponad 400 lat historii i pięknej architekturze położony w brukowanych uliczek, jest domem dla niektórych z najbardziej dziewiczych i idylliczne plaże w państwie, w tym Trindade Beach i Sono plaży z krystalicznie czystej wody idealne do pływania i nurkowania. Istnieją również zachwycające wodospady niewielka odległość od głównego miasta.


Costa do Sol, z jego ponad 100 kilometrów plaż, jest również znany jako Região dos Lagos, lub regionu jezior, po znaleźli liczne jeziora i laguny tam. Tutaj spokojnie Cabo Frio, Zacisznej Arraial do Cabo, zawsze elegancki Búzios i surfingu stolica Brazylii od Saquarema to tylko niektóre z wielu wspaniałych miejsc oferujących fenomenalne plaże, malownicze widoki i fantastyczne nocnych.


Znany jako stolica Brazylii surf, Saquarema jest około 100 km od Rio de Janeiro. Region ten został pierwotnie zamieszkane przez plemiona tubylcze Tamoio rybaków, którzy specjalizują się w mięczaków, łatwe do znalezienia ze względu na geografię tym wybrzeże. Tutaj znajdują się 60 km od wybrzeża do odkrywania i 12 plaż do surfowania entuzjastów do wyboru.

Araruama jest największym miastem w Região dos Lagos, do domu, do tętniącego życiem handlu, rozszerzający rolę w życiu państwa, a Araruama jeziora słynnego, laguna idealne do uprawiania windsurfingu. Również w Araruama jest beuatiful i nadal tajemnicą seca Praia, długi piaszczystej plaży coraz bardziej popularne wśród tych, którzy lubią niezabudowane, naturalne plaże, a nadal chcą mieszkać w pobliżu Rio de Janeiro miasto.

Cabo Frio, znajduje się około dwóch godzin z Rio de Janeiro miasto słynie z plaż oceanu, piaszczystych wydm i historycznie znaczącym fort "Forte de São Matheus". Ma popularną grupę wysp dla tych, zwabieni ciekawostek i uroki małych wiosek rybackich, gdzie można kupić szeroką gamę pysznych owoców morza, a także angażują się w bliskiej przeszłości dobrze czasie amatorskiego lub zawodowego rybołówstwa. Cabo Frio jest również jednym z najważniejszych miast dla mody plażowej w kraju.

Rio das Ostras szczyci się długi pas wybrzeża czystym, spokojnym, składającą się z 15 urokliwych plaż, idealne dla surferów. Użytkownicy korzystają z szerokiego wachlarza barów, restauracji i kiosków, które oferują wyśmienite dania kuchni lokalnej, jak i lagunach, parki i rezerwaty, które są bogate w faunę i florę. Miasto otrzymuje również słynny festiwal jazzowy.

Arraial do Cabo oferuje jedne z najlepszych miejsc do nurkowania w Brazylii o wiele łodzi nurkowych wyjazdem na plaże idealne dla kierowanego podwodnych przygód surfcasting. Reserva Extrativista Marinha de Arraial do Cabo (rezerwat morski wydobywczym Arraial do Cabo) to wspaniały obszar ekologicznego w regionie, zaludniony przez tradycyjnych społeczności rybackich.

Rozsławione od lat 70-tych przez francuska aktorka Brigitte Bardot, hotspot trzeba odwiedzić i plac zabaw dla zamożnych jest obchodzony Armação dos Buzios, zwykle nazywany po prostu "Búzios". Z pięknych plaż i klubów nocnych jest to modne miasta plaży dnia, przyciąga szeroki wachlarz Cariocas i międzynarodowych turystów do malowniczego wybrzeża. Brzęczenie i eleganckie życie nocne oferuje eklektyczny wybór barów, restauracji i klubów, Búzios idealne miejsce dla szalonych wypad.

Macaé jest jednym z najbogatszych dzielnic Rio de Janeiro, otrzymujących wysoki poziom turystyki biznesowej w wyniku jego morskiej przemysłu naftowego. To gospodarze dwuletni konferencji Brazylia Offshore dla ropy naftowej i gazu, które zrzesza około 800 wystawców. Miasto posiada również obszary naturalnego piękna, w tym plaż, parków narodowych, wysepek, lagun przybrzeżnych, gór, wodospadów i rezerwaty przyrody.


Região Serrana, górzysty obszar jest domem dla historycznie ważnego miasta Petrópolis, w jednym punkcie stolicy Brazylii i uroczej Nova Friburgo. Região Serrana oferuje podróżującym majestat gór Park Narodowy Serra dos Órgãos, a ze względu na jej klimatu umiarkowanego, obszar ten przyciąga wielu turystów przez cały rok.


Petrópolis, jeden z najpopularniejszych i najbardziej zachwycających górskich miejscach Rio państwa, i jest pieszczotliwie nazywany "Imperial City", ponieważ monarcha Dom Pedro II sprawiły, że jego dom. Jest on otoczony bujną Atlantic Forest i impulsów ze sztuki, muzyki, tańca, kultury i tradycji.

Teresópolis, położony na szczycie wspaniałego pasma górskiego, jest odwiedzany przez jej świeżego, chłodnego powietrza i pięknych parków naturalnych, przepełnione różnych flory, fauny i sprężyn. Słodkie rzemiosła, odzież i rynek gastronomii odbywa się również w każdy weekend.

Nova Friburgo, otoczony Lasem Atlantyckim oferuje szereg wycieczek i wędrówek doświadczyć wodospady, góry, strumienie i zasoby środowiska. Jest również kochał z wysokiej jakości pousadas, restauracji i gastronomii - w tym fondue i raclette, sera koziego, ciasteczka i czekoladki domowej roboty.

Cachoeiras de Macacu jest nazwany na cześć wielu pięknych wodospadów (Cachoeiras) w regionie, a zarobione miastu tytuł "uzdrowiskowej miasta" ". To wyjątkowe miejsce zlokalizowane w Região Serrana, niecałe 90 km od stolicy. Miasto ze słowem "wodospady" w jego nazwy przywołuje obrazy i odczucia spokoju.

Znajduje się w "dolinie kawy", harmonijny górskie miasteczko Miguel Pereira znajduje się na wysokości 618m, i jest otoczony przez zielonych gór wnętrza Brazylii. Miguel Pereira ma zrównoważony i wysoki poziom tlenu, co daje wspaniały klimat przez cały rok. Słynący z soczystym klimatu, to miasto zostało uznane za uzdrowisko, a obecnie jest oficjalnie uznany za 3 najlepszych klimatu na świecie, 2. najlepszy w Brazylii, a najlepszy w Rio de Janeiro.


Przez Rio de Janeiro, lasy tropikalne i podzwrotnikowe Mata Atlantica roi się różnorodności biologicznej. Jego przedstawiciel gatunku gatunków fauny i flory sprawiają, że Região Serrana jednym z najbardziej zróżnicowanych na świecie.


Dla tych, którzy przyjeżdżają do Rio de Janeiro i chcesz doświadczyć dodatkowy bok regionie, w pobliżu jest wiele miejsca oferujące szereg atrakcji i łatwo dojechać na jednodniową wycieczkę lub na weekend.

Mniej znane miejsca, takie jak Rio das Ostras i wodospady Cachoeiras de Macacu są wspaniałe miejsca do odwiedzenia i są coraz bardziej popularne zarówno wśród brazylijskich i zagranicznych turystów.

Przemysł turystyczny w Rio stale się rozwija i jest podstawowym elementem owocnej i zrównoważonego rozwoju państwa. Istnieje znaczna liczba firm zajmujących się podróżować po państwie, z których niektóre oferują pełne przygód wycieczki, podczas gdy inne koncentrują się na naturze i edukacji ekologicznej lub wysokiej klasy plaży odprężyć. Aby upewnić się, że funkcje przemysłu turystycznego w sposób spółdzielni i skuteczny, wiele instytucji publicznych nadzorować ważną infrastruktury biznesowej w celu ułatwienia interakcji między przedsiębiorstwami oraz promowania ekspozycji.