Strona

I Love Rio Jest to portal o unikalnej filozofii, obejmujące społeczną, kulturową i historyczną tkankę pięknym mieście Rio de Janeiro, w Brazylii.


Miasta przeszłości, teraźniejszości i potencjał są przedstawiane w świetle i zabawny sposób, dzięki czemu są dostępne i atrakcyjne dla mieszkańców, turystów i widzów z daleka. Oryginalny, pozytywne i ekspansywna obiektywu pomaga czytelnikom sensownie zrozumieć i zaangażować tajemnic i magii kultury carioca. Witryna następująco przyjazną strukturę, łatwe w użyciu, intuicyjne i przyjemne wizualnie prezentuje artykuły na temat turystyki, kultury, muzyki, kuchni, styl życia, życie nocne, mody, sportu, biznesu, historii, Niterói i kilku miast w całym stanie Rio de Janeiro. Teksty uzupełnione są oszałamiające zdjęć o najwyższej jakości, a każda prezentacja prezentuje Rio z panoramicznym głębię i czystość obrazu.


image

FILOZOFIA


Z około 25.000 stron treści, I Love Rio oferuje nową interpretację turystycznego-kulturowe - Oprócz prezentacji przydatne informacje dla odwiedzających i turystów, portal ma na celu pokazać, jak każdy aspekt kulturowy Rio de Janeiro przyszedł do rozwoju, wyjaśniając, jak miejsca te wpływają na życie i tradycje mieszkańców Rio , a produkcja artystyczna i kulturalna Rio.

I Love Rio ujawnia projekty i inicjatywy związane z ochroną przyrody, ochrony środowiska i jego harmonizacji z rozwojem regionalnym - oprócz zapewniając bezpośrednie linki do różnych instytucji odpowiedzialnych za te działania i projekty. Portal powszechnie podkreśla szacunek dla przyrody i znaczenie ochrony środowiska, przede wszystkim.

Część I Love Rio poświęcona jest 16 unikalnych miast, w stanie Rio de Janeiro - dla każdego z tych miast Witryna podkreśla historię, przyrodę, lokalnych wydarzeń kulturalnych, opcji wyżywienia i zakwaterowania; mające na celu zwiększenie zainteresowania turystów międzynarodowych dla całego stanu Rio de Janeiro, oprócz stolicy.


Obejrzeć 90-sekundowy film o I Love Rio